Wypożyczalnia samochodów

Nasza firma zajmuje się wynajmem samochodów osobowych, dostawczych, specjalnych (samochody przystosowane do nauki jazdy) w Słupcy. Świadczy także usługi w zakresie kompleksowej obsługi zdarzeń drogowych, łącznie z holowaniem, transportem osób, naprawą pojazdów po kolizyjnych, pomocą przy zgłaszaniu szkód, bezgotówkowym wynajmem pojazdu zastępczego na czas niezbędny do naprawy, oraz pomocą w dochodzeniu roszczeń od ubezpieczalni.

Szybki kontakt: 663 756 261.

Dysponujemy młodą flotą, a każdy pojazd posiada pełen pakiet ubezpieczeń (OC, AC, ASSISTANCE wariant TOP). Świadczymy również usługi zarządzania flotami pojazdów.

Nasza firma przywiązuje szczególną wagę do każdego klienta. Oferujemy najwyższą jakość usług, konkurencyjne ceny, oraz elastyczne podejście do negocjacji i realizacji usług.

Auto-Ziaja działa na terenie całego kraju, ale z naszej wypożyczalni może skorzystać każdy klient.

Firma Auto-Ziaja w Słupcy oferuje wynajem samochodów przez 24h na dobę i wszystkie dni w roku.

wypadek 2

Miałeś kolizję, wypadek ?
Ktoś uszkodził Twój samochód ?
Dobrze trafiłeś! Pozostań mobilny!
Dostaniesz auto zastępcze całkowicie za darmo!

Nie wszyscy wiedzą o tym, że w sytuacji kiedy nasze auto zostanie rozbite, nie z naszej winy, przysługuje nam prawo do pojazdu zastępczego w ramach ubezpieczenia OC Sprawcy. Komisja Nadzoru Finansowego w grudniu 2009 roku rozesłała do towarzystw sprzedających OC komunikacyjne rekomendację, według jakich zasad powinny pokrywać koszty wynajmu samochodu zastępczego i tak:

  • POSZKODOWANI W WYPADKU MAJĄ PRAWO DO WYPOŻYCZENIA AUTA Z UBEZPIECZENIA OC SPRAWCY WYPADKU OD DNIA WYSTĄPIENIA SZKODY DO DNIA USUNIĘCIA SZKODY, A W PRZYPADKU SZKODY CAŁKOWITEJ DO MOMENTU WYPŁATY ODSZKODOWANIA.

PROWADZIMY BEZGOTÓWKOWY WYNAJEM SAMOCHODÓW ZASTĘPCZYCH DLA OSÓB I FIRM POSZKODOWANYCH W WYPADKACH I KOLIZJACH DROGOWYCH, W TYM TAKŻE SAMOCHODÓW PRZYSTOSOWANYCH DO NAUKI JAZDY.

OFERUJEMY BEZSTRESOWĄ POMOC PRZY ZGŁASZANIU I LIKWIDACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH ORAZ DOCHODZENIE ROSZCZEŃ OD UBEZPIECZALNI.

ŚWIADCZYMY RÓWNIEŻ USŁUGI TAKIE JAK: HOLOWANIE ORAZ NAPRAWY BLACHARSKO – LAKIERNICZE.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI PRZEZ CAŁY ROK 24H NA DOBĘ.

ZAMÓWIONY POJAZD DOSTARCZAMY POD WSKAZANY ADRES.

GWARANTUJEMY SOLIDNOŚĆ, RZETELNOŚĆ I TERMINOWOŚĆ ŚWIADCZENIA USŁUG !!!